Titles you rated
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.5
Teenage Bounty HuntersRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 1.5
Beyond EvilRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 2.5
South ParkRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Super BandRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0