Movies
Ratings
28
CluelessRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 1.5
Legally BlondeRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0