Movies
Ratings
711
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.5