Series
Ratings
74
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0