Titles you rated
The GuestRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Angry MomRated ★ 5.0