Titles you rated
The GiverRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0