Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
How to Get RichRated ★ 2.0
Doctor JohnRated ★ 2.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.0
Churchill at WarRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0