Titles you rated
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 4.0
HarlotsRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0- The ParadiseRated ★ 3.5
- The ParadiseRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0