Movies
Ratings
902
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Tomb of the RiverRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
DamselRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 2.5