Movies
Ratings
961
PrisonersRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
DreamsRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 4.5
HereticRated ★ 4.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
ProblemistaRated ★ 3.5
SlowRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5