Titles you rated
ShikokuRated ★ 1.5
KwaidanRated ★ 2.0
Splatter: Naked BloodRated ★ 0.5
Deadly GamesRated ★ 1.0
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 2.0
Guinea Pig 5: Android of Notre DameRated ★ 0.5
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 1.0
HouseRated ★ 1.5- The Puppet MastersRated ★ 1.5
Session 9Rated ★ 3.5
Candyman: Farewell to the FleshRated ★ 2.0
Neighbour No. 13Rated ★ 0.5
Demons 2Rated ★ 3.0
Night of the Living Dead: Re-AnimationRated ★ 4.0
TomieRated ★ 2.5
Hellraiser: InfernoRated ★ 1.5
SéanceRated ★ 1.5
Guinea Pig 5: Mermaid in the ManholeRated ★ 0.5
Shogun's SadismRated ★ 2.5- PuzzleRated ★ 1.0