Movies
Ratings
52
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0