Titles you rated
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
For Vagina‘s SakeRated ★ 5.0