Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
1st KissRated ★ 5.0
Last MileRated ★ 3.5
Akabane Honeko no BodyguardRated ★ 4.5- Kansaijanizu Junia no KyotozumasakoshinkyokuRated ★ 2.5
Dear FamilyRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 2.5- Kansai Johnny's Jr. no Owarai Star TanjoRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
Because I Love YouRated ★ 3.5- ラスト・ホールド!Rated ★ 2.0
MatchingRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 3.0
Parallel World Love StoryRated ★ 2.5