Titles you rated
You Season 3Rated ★ 2.0
Hello, Me!Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 1.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
NorsemenRated ★ 4.0
Busted! Season 3Rated ★ 1.0
Busted! Season 1Rated ★ 0.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
Dunia: Into a New WorldRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 0.5
Please Don't Date HimRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 1.5