Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 2.5
ChawRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 2.5
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
Police Story 2Rated ★ 4.0