Movies
Ratings
138
Toy Soldiers: Fake Men 2 The CompleteRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
SaltRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0