Movies
Ratings
50
Scandal MakersRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0