Titles you rated
SplitRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0