Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0