Titles you rated
The Manchurian CandidateRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Accountant 2Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Take Care of My MomRated ★ 3.0
CarterRated ★ 0.5
Coming 2 AmericaRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5