Series
Ratings
49
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Doctor SlumpRated ★ 3.0
Doc Season 1Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.5
Sex/LifeRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.5