Movies
Ratings
55
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SickoRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0