Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0