Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0