Series
Ratings
270
BloodhoundsRated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
Hey Handsome!Rated ★ 4.0- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Shadow Warrior Tokugawa IeyasuRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
No Side GameRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Strawberry Night SPRated ★ 4.0
Black PeanRated ★ 4.0- ONNA-NOBUNAGARated ★ 3.0
- SetoUtsumiRated ★ 3.5
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.0
Mikami SenseiRated ★ 3.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0