Movies
Ratings
787
Hannah and Her SistersRated ★ 1.5
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 0.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
No EscapeRated ★ 1.5
PrimerRated ★ 2.0
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Train ManRated ★ 1.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
GantzRated ★ 1.0
SerenityRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.5