Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0