Titles you rated
About TimeRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0