Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
 
AshfallRated ★ 2.0
After LifeRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Family TiesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
 
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.5
Glengarry Glen RossRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5