Titles you rated
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Kung Fu DunkRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0