Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- ONE PIECERated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0- 원피스 30기Rated ★ 4.0
- 원피스 29기Rated ★ 4.0
- 원피스 28기Rated ★ 3.0
- 원피스 27기Rated ★ 3.0
- 원피스 26기Rated ★ 3.0
- 원피스 25기Rated ★ 3.0
- 원피스 24기Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Slow TrainRated ★ 4.0