Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 1.5- 한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 4.0
- BernardRated ★ 4.0
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 4.5
Queen of the RingRated ★ 2.5
ConnectionRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 1.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 1.5