Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The DoorsRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5