Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 5.0
Love for Love's SakeRated ★ 4.0
Too Hot to Handle Season 5Rated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0