Titles you rated
HouseRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 2.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5