Titles you rated
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5