Movies
Ratings
119
Taxi DriverRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5