Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0