Series
Ratings
154
Queen MantisRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- Ar+istRated ★ 3.5