Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5