Series
Ratings
66
Moon KnightRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0