Movies
Ratings
33
Toy StoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 2.5