Movies
Ratings
809
28 Years LaterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BlackkKlansmanRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5