Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0