Movies
Ratings
20
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
CrossingRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
MoonRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0