Movies
Ratings
214
KingmakerRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 2.5
See How They RunRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0