Movies
Ratings
328- Delicious in DungeonRated ★ 5.0
My Oni GirlRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Land of HappinessRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5- Alien FarmerRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Yumi's Cells the MovieRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
PurlRated ★ 5.0
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.0
Beyond the Boundary: I'll Be Here - PastRated ★ 3.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 5.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 4.0
Her Blue SkyRated ★ 5.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0- Marguerite TramRated ★ 5.0