Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ZENSHURated ★ 5.0
Giji HaremRated ★ 5.0
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 1.5
I'll Become a Villainess That Will Go Down in History: The More of a Villainess I Become, the More the Prince will Dote on MeRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 4.0
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 5.0
Sweetness & LightningRated ★ 5.0
THE RED RANGER Becomes an Adventurer in Another WorldRated ★ 4.0
The Do-Over Damsel Conquers the Dragon EmperorRated ★ 4.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.0
Anyway, I’m Falling in Love with YouRated ★ 3.0
The Daily Life of a Middle-Aged Online Shopper in Another WorldRated ★ 3.5
Headhunted to Another World: From Salaryman to Big Four!Rated ★ 3.0
Drugstore in Another World: The Slow Life of a Cheat PharmacistRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
Dahlia in BloomRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0- 원경: 단오의 인연Rated ★ 4.0