Movies
Ratings
481
DemolitionRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.5
The MechanicRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0